Rockstar Games tarih verdi

Rockstar Games tarih verdi
Rockstar Games'in açık dünya oyunu GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6'nın çıkış tarihi hakkında söylentiler dolanırken, oyunun 2019'da çıkabileceği bilgileri geldi.

Konuyla ilgili Rockstar Games Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

Rockstar Games Grand Theft Auto V oyununun çıkardıktan kısa bir süre sonra GTA 6'nın çıkış tarihi konuşulmaya başlanmıştı.

Öte yandan şirket hala son oyunu GTA 5 üzerinden para kazanmaya devam ediyor. GTA Netspor 5'in bu kadar yoğun bir oyuncu kitlesi tarafından oynanan online sürümü GTA 6 söyletilerinin hedefi oldu.

Milyonlar tarafından tanınan açık dünya oyunu GTA'nın 6'ncı oyunun çıkış tarihi hakkında Rockstar Games 2021 yılını duyurmuştu.

Fakat GTA 5 oyuncularından sızan bilgiler yeni oyun GTA 6'nın 2019'da çıkabileceği söyleniyordu.Reddit üzerinden paylaşılan bazı mesajlara göre GTA 5'in online sürümünde gelen güncellemeler ile bazı oyunculara, oyun tarafından mesajlar gönderildi.

Bazı oyunculara gelen bu mesajlara göre Grand Theft Auto VI çıkış tarihinin 2019 yılı olduğu söyleniyor. Oyuncular mesajlar oyun üzerinden geldiği için açıklamanın Rockstar Games'ten geldiğini düşündüklerini belirtmişlerdi.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER