Rainbow Six Siege 3. Yıl DLC'si Duyuruldu

Rainbow Six Siege 3.  Yıl DLC'si Duyuruldu

Yapımcı firma Ubisoft, Rainbow Six Siege için üçüncü yıl DLC’sini ve ek desteği önümüzdeki yıl sunacaklarını açıkladı. 2018 yılında oyuna 8 yeni Operator, iki yeni harita eklenecek ve hâli hazırda var olan bir harita da tekrar düzenlenecek.

Rainbow Six Siege Büyümeye Devam Ediyor


Tıpkı önceki yıllar gibi, Year 3’te de oyunda dört farklı sezon olacak ve her bir sezonda iki yeni Operator eklemesi gerçekleşecek. Bu dört sezondan ilkine Operation Chimera adı verilirken, Fransa ve Rusya’dan karakterler bulunacak. Ayrıca kısa süreli bir co-op etkinliği de gerçekleşecek. Outbreak adlı bu yeni mod, Rainbow Six Siege sahiplerine ücretsiz olarak verilecek.

Ayrıca 3. Yıl için season pass 12 Aralık’ta satışa sunulacak. Ubisoft, Rainbow Six Siege’i 2015’in Aralık ayında satışa sunmuştu. Firma o zamandan beri oyunu düzenli olarak desteklemeye devam ediyor ve ikinci yılın final sezonu da 20 Kasım’da başlayacak, yeni harita ve operatörler gelecek.

Eylül’de Büyük DLC Çıkmıştı


Rainbow Six Siege’in son büyük genişleme paketi Operation Blood Orchid olmuştu ve Eylül ayında çıkmıştı. Bu pakette yeni bir haritanın yanı sıra üç yeni Operator: Ela, Ying ve Lesion eklenmişti.

2015’te çıkmasına rağmen Rainbow Six Siege hâlâ çok tutulan ve aktif olarak oynanan bir yapım. Görünüşe göre Ubisoft da uzun bir süre daha destek vermeye ve içeriği genişletmeye devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2017, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER