PUBG'nin Yeni Haritasında Tropik Bir Ada Yer Alacak

PUBG'nin Yeni Haritasında Tropik Bir Ada Yer Alacak

Uzun bir süredir PUBG oyununa eklenecek yeni haritanın karlarla kaplı bir dağ olacağı söylentileri dillendiriliyordu. ancak PlayerUnknown's Battlegrounds geliştiricilerinden Brendan Greene tarafından yayınlanan yeni orman haritası incelendiğinde oyunun 2018 yılı planlarından da bir kesit ortaya çıkmış oldu.

Yeni PUBG haritasında yer alan bölge 4x4km genişliğinde tropik bir alanı 8x8km'lik bir su alanı oluşturuyor. Bu alanın Miramar ve Erangel'in dörtte biri kadar büyüklüğe sahip olduğunu belirtelim. Bu kadar küçük boyutlu bir alanda oyuncuların nasıl yoğunlaşacağı akıllarda soru işareti bıraksa da yeni PUBG versiyonunun bu haritada daha kısa süreceği Casinovale düşünülüyor. Oyunu geniş alanlarda oynamayı alışkanlık haline getiren oyun severlerin bu harita bölgesine alışmaları biraz zor olacaktır.

pubg ada harita

PlayerUnknown's Battlegrounds geliştiricisi Brendan Greene tarafından yapılan açıklamada; "Çok daha küçük bir haritayla sizlere çok daha yoğun ve hızlı tempolu bir Battle Royale deneyimi sunmak istiyoruz. Daha yüksek bir oyuncu yoğunluğu ve daha kısa eşleşmeler sunacağız. Bu sefer erken saatlerde birinciyi belirlemek istiyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Bahsi geçen yeni haritanın önümüzdeki ay PUBG test sunucularında yayınlanacağı ve bu yıl sonuna kadar oyunculara sunulacağı düşünülüyor. Belki de Şubat ayı sonlarında yayınlanan 400 kişilik PUBG için bu harita geliştirilmiş olabilir.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2018, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER