PUBG Oyuncu Kaybetmeye Devam Ediyor

PUBG Oyuncu Kaybetmeye Devam Ediyor

Geçtiğimiz yıla damga vuran ve dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanan PlayerUnknown's BattleGrounds oyununda rüzgar tersine dönüyor. Erken Erişim Oyunu olarak yayınlandığı andan itibaren dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanılan PlayerUnknown's BattleGrounds oyununda oyuncu kayıpları yaşanmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta PlayerUnknown's BattleGrounds oyununun yüzde 2 oranında oyuncu kaybettiği ortaya çıkmıştı. PlayerUnknown's BattleGrounds oyunun yaşanılan bu oyuncu kaybının ardından yüzde 5 oranında yeni bir oyuncu kaybı yaşadığı ortaya çıktı.

Açıklanan rakamlara göre ilk kez oyuncu kaybeden PlayerUnknown's BattleGrounds oyunu ilk olarak yüzde 2 oranında oyuncu kaybetmişti. Açıklanan rakamın üzerinde 1 hafta geçmemişken PlayerUnknown's BattleGrounds oyununda yüzde 5 oranında oyuncu kaybının yaşandığı ortaya çıktı. Toplamda 30 milyondan fazla satış yapan ve Çin’de de milyonlarca güvenilir bahis siteleri kişinin oynadığı oyunların başında gelen PlayerUnknown's BattleGrounds oyunu geçtiğimiz hafta yüzde 2 oranında oyuncu kaybetmişti. Ortaya çıkan rakamlara göre oyun yüzde 5 oranında yeni bir oyuncu kaybı daha yaşadı.Çin’de iki adet mobil oyunu indirmeye sunulan PlayerUnknown's BattleGrounds oyunu hile kullanan oyuncuları banlamasıyla gündeme geliyordu. Xbox One X oyun konsolunda da oynanılabilen PlayerUnknown's BattleGrounds oyunu dünya genelinde 3.257 milyon oyuncuya sahipti.

PlayerUnknown's BattleGrounds oyununun sahibi olan PUBG Corp ekibinin açıklamasına göre 2018 yılınında PlayerUnknown's BattleGrounds oyunun yol haritası oyuncularla paylaşılacak. Bu sayede daha fazla oyuncuya sahip olmayı planlayan PUBG Corp’un amacında başarılı olup olmayacağını ise zaman gösterecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2018, 02:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER