PUBG İçin Gelecek Yeni Güncellemenin Neler Getireceği Belli Oldu

PUBG İçin Gelecek Yeni Güncellemenin Neler Getireceği Belli Oldu

PUBG olarak anılan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu için yayınlanacak olan 1.0 güncellemesiyle birlikte nelerin geleceği belli oldu.

Steam üzerinde rekorları alt üst eden PUBG oyunu dünya genelinde pek çok kişi tarafından oynansa da oyun hala açık beta durumunda. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunun geliştiricilerinin açıklamalarına göre oyun kısa bir süre içinde açık betadan çıkacak ve oyunda 1.0 güncellemesi gelecek. Yeni güncelleme ile birlikte oyun haritasına çöl haritası eklenecek. Oyunda ayıca ek paketlerde olacak.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan bilgilere göre oyuncuların uzun süredir beklediği çöl haritası 1.0 güncellemesiyle birlikte PUBG’ye gelecek. Çöl haritasıyla birlikte 1980’li yıllardan kalan arazi aracı da oyuna dahil olacak.

Sadece çöl haritasına özel olacak olan arazi aracı diğer haritada bulunmayacak. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun 1.0 güncellemesiyle birlikte ayrıca Win94 adında yeni bir silah eklenecek. Oyuncular bu silahla birlikte daha isabetli atışlar yapabilecek. PUBG geliştiricilerinin açıklamalarına göre bu silah tıpkı yeni arazi aracı gibi sadece çöl haritasında kullanabilecek. Oyunun ilk haritasında bu ili envanter kullanılamayacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2017, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER