PTT 1.Ligi FIFA 19'a Ekliyoruz! EA Sports'un Anketine Sizde Katılın!

PTT 1.Ligi FIFA 19'a Ekliyoruz! EA Sports'un Anketine Sizde Katılın!

Ülkemizin en iyi 2. Ligi olan PTT 1.Lig’in FIFA 19 oyununda yer almasını ister miydiniz? EA Sports resmi web sitesinde açtığı bir ankette onlarca ligin FIFA 19 yer alması için bir anket oylaması yapıyor sizler de 1.lige oy vererek FIFA 19’a eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Dünyanın en iyi futbol oyunu olarak gösterilen FIFA 19’da onlarca ülkenin birçok ligi ve futbol takımı yer alıyor. Ülkemizin en iyi ligi olan Süper Lig’inde yer aldığı oyunda birçok dünya ligi Slot Oyunları ve futbol kulübü yer alıyor. EA Sports web sitesi üzerinden yaptığı bir ankette birçok ligi oylamaya sunarak oyun severlerin görüşlerini almayı planlıyor.

PTT 1.Lig FIFA 19’a Gelebilir


FIFPLay tarafından yapılan ankette oyuncuların hangi ligin FIFA 19’a eklenmesini istediğini sordu. Süper Ligin ardından PTT 1.Ligde oyuna eklenebilir. Hala devam eden anketin güncel verilerine göre PTT 1.Lig şu an için ankette yaklaşık 96 bin oy ile 3. Sırada yer alıyor. Sizlerde oy vererek 1.Ligin oyuna eklenmesinde katkı sağlayabilirsiniz. Ankete katılmak için şu linke tıklayabilirsiniz.

fıfa 19 vote league

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 19:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER