PlayStation 4 Pro Beyaz Renk Seçeneği Ön Siparişe Açıldı

PlayStation 4 Pro Beyaz Renk Seçeneği Ön Siparişe Açıldı

Japon teknoloji devi Sony, dünyaca ünlü oyun konsolu PlayStation 4 Pro için beyaz renk seçeneğini kullanıcılarının beğenisine sundu. Resmi olarak tanıtılan beyaz renkli PlayStation 4 Pro konsolu Destiny 2 oyununa özel olarak 6 Eylül 2017 tarihinde piyasalarda yerini alacak.

Sony tarafından sunulan PS4 Pro ürünü tamamen beyaz renk ile yenilenirken konsola ek olarak gelen DualShock kontrolcüsü de renk değişimi alarak beyaza bürünecek. Her ne kadar konsola gelen renk beyaz olsa da Sony bu rengi farklı algılayıp tanıtımda Bets10 da farklı dillendirerek "Glacier White" yani "Buzul Beyazı" olarak duyurdu.

Buzul Beyazı PS4 Pro Ön Siparişe Açıldı


PlayStation 4 Pro ürününün beyaz rengine sahip olmak isteyenler için ön sipariş süreci başladı. Bu ürüne erken sipariş vererek sahip olacak olan oyun severlerin aynı zamanda Destiny 2 oyununun içeriğine de erken erişim hakkı kazanacağı belirtildi. Destiny 2 oyununun bonus içeriğinde çoklu oyuncu haritalarına hemen erişim, üç kişilik Strike modu, yeni gemi seçeneği ve silahların yer aldığı bir set hediye edilecek.

Önceki gün Sony tarafından ön siparişe açılan buzul beyazı rengindeki PlayStation 4 Pro ürününün fiyatı ise 449.99 dolar olarak belirlenmiş.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2017, 01:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER