PES 2019 Oyununun Tanıtım Video Fragmanı Yayınlandı

PES 2019 Oyununun Tanıtım Video Fragmanı Yayınlandı
Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Barcelona Real Madrid maçı esnasında reklam panolarında ilk kez gördüğümüz PES 2019 için duyuru tarihi bugünü gösterirken nihayet oyunla ilgili bilgiler resmi olarak ortaya çıktı.

PES tutkunlarına müjde! Pro Evolution Soccer 2019 nihayet resmi olarak duyuruldu. Hafta sonu oynanan Barcelona Real Madrid maçı esnasında reklam panolarında oyunun resmi tanıtım tarihi olarak 9 Mayıs gösterildiği dikkat çekmişti. PES 2019 ile ilgili beklenen an Jestbahis geldi ve oyunun yapımcısı KONAMİ tarafından PES 2019 oyununun ilk fragmanı yayınlandı.

PES 2019 Tanıtım Videosu


https://www.youtube.com/watch?v=7fgZD42pGDo

KONAMİ aslında dün bu oyunla ilgili resmi Twitter ve Facebook hesapları üzerinden bu tanıtım fragmanını yayınlamıştı. Ancak birçok oyun sever bu fragmana ulaşamazken El Clasico'da görüldüğü üzere herkes 9 Mayıs tarihini beklemeye başlamıştı.

PES 2019 oyununda birçok yeniliğin gün yüzüne çıkacağını daha önceki haberlerimizde duyurmuştuk. KONAMİ ise PES 2019 ile birlikte bugüne kadar geliştirilmiş en iyi futbol oyununu oyun severlere sunacağını iddia etmişti. Zaten kalıplaşmış bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun fragmanı ise oldukça heyecan verici.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER