PES 2019 Oyununun Çıkış Tarihi Duyuruldu! İşte Fiyatı ve Özellikleri

PES 2019 Oyununun Çıkış Tarihi Duyuruldu! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Pro Evolution Soccer 2019 oyunu nihayet resmiyete kavuştu. Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan ve hatta video fragmanı yayınlanan oyunla ilgili detaylı görsellerin yanında birçok özellik yayınlandı.

Özellikle grafik yapısıyla oyuncuları büyüleyecek olan PES 2019, bir önceki serisine göre oldukça radikal değişiklikler yaşamış görünüyor. Bilindiği üzere ülkemizde olduğu gibi Avrupa ülkelerinde futbol oyunlarını seven oyuncuların 2013 yılında ibreyi PES'ten FİFA serisine çevirmesi sonrası oyunun satış rakamlarında da ciddi düşüşler yaşanmış ve KONAMİ bu durumu tersine çevirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmüştü.Özellikle ilerleyen süreçte PES'in FİFA oyununa benzediği yönünde eleştirileri olan PES serisinin kemikleşmiş oyuncularının da yavaş yavaş kaybedilmeye başlamasıyla birlikte KONAMİ geniş çaplı atılım yapmak durumunda kaldı.Konami tarafından yayınlanan Fenomenbet PES 2019 görselleri incelendiğinde popüler futbol oyunu olan PES serisinin eski parlak günlerine dönüş sinyalleri verdiğini görüyoruz. Özellikle futbolcu yüz modellemelerin oldukça gerçekçi olarak karşımıza çıkması gerçekten de heyecan verici olmuş.PES 2019 ile ilgili yayınlanan görsellerde Liverpool takımının armasının da yer aldığı dikkat çekti. Bu durum oyunda Liverpool için lisans alındığının bir göstergesi olarak kabul ediliyor. Ancak İngiltere Premier Lig için lisansın alınıp alınmadığı konusu netlik kazanmadı.


PES 2019 Çıkış Tarihi ve Fiyatı


PS4 Pro ve Xbox One X için 4K HDR desteğine de sahip olan PES 2019, 30 Ağustos’ta raflardaki yerini alacak. Oyunun standart PS4 sürümü 179TL’den, standat Xbox One sürümü ise 152TL’den ön siparişe sunuldu. Ayrıca David Beckham Edition versiyonu 209TL (PS4) ve 177 TL’Den (Xbox), Legend Edition sürümü ise 239TL (PS4) ve 203TL’den (Xbox) ön siparişte.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 02:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER