Oyun Dünyasında Pvp Serverın Yeri?

Oyun Dünyasında Pvp Serverın Yeri?
 

 

Online oyunların çok önemli ve kullanımı gittikçe artan bir dönemde olduğunuzu bir kez daha hatırlatmak isterim. Her gün milyonlarca insan bilgisayardan ya da mobil telefonlarını kullanarak gerekli internet bağlantısı ile karşılıklı oyun oynamakta. Bu oyunlar takım halinde ya da teke tek olarak belirli seviyeler atlayarak yukarılara kadar çıkmakta. Online oyunların başında pvp oyunlar gelmekte. Peki pvp nedir? Pvp bir online oyun içinde iki tane oyuncunun karşılıklı olarak birbirleriyle kapışması anlamına gelmekte. Pvp serverlarına örnek verecek olursak en başta Knight online ve metin 2 gibi oyun pvp serverları adı altında oynanmakta. Bu oyunlar sayesinde birçok insanın çok fazla paralar kazandığı ve halen kazanmakta olduğu herkes tarafından bilinmekte.

 

PVP Serverın Sahibi Kim?

 

Bunu şöyle açıklamak gerekirse aslında her serverın kendine göre sahibi var. Daha öncesinde böyle bir durum söz konusu olmamakla birlikte metin2 pvp serverler oyunun yapımcıları tarafından oyunun dosyalarını paylaşıma sunmalarından dolayı hacker olan bilgisayar korsanları tarafından oyun dosyalarını legal olmayan yollara ele geçirmiş ve dosyaları üzerinden yeni pvp serverlar açılmaya başlanmıştır. Bundan dolayı maddi bütçesi yerinde olan oyuncuların kendine ait bir servera sahip olmuş oluyor. Böylece kendin pişir kendin ye olayı başlamış oluyor.

 

Neden Bu Kadar Çok Sevildi,

 

PVP serverlarda oyuncular kendi aralarında sadece oyun oynuyor gibi görünse de, kendine ait bir serverda oynamak ve sana ait olan bir arenada her şeyi alıp sayabileceğin bir platform. Oyun içinde istediğin kişileri alabilme ya da almama yetkisine sahip kılıyor. Hem server sahibisin hem oyuncusun. Buda bu gibi oyunlarda artı bir kazanç getirisi sağlıyor. Server içinde karakterini silahlarını belirli ücretler karşılığında satarak ek gelir sağlıyor.

 

En Çok Kar Kime Gidiyor,

 

Oyun dünyasında kullanıcılar arasında iyice yaygın piyasaya sahip durumda. Hatta bazı büyük serverların binlerce fazla oyuncusu bulunmakta olup, pvp serverler sayesinde, oyuncular kendi oynadığı karakterleri ve zevkine göre oyunu oynayabileceği şekilde birçok dizayn etme seçeneği de olmuş oluyor. Aynı zamanda hosting şirketleri ve server sahibleri de yüklü miktarlarda maddi gelir sağlamış oluyor. Aslında sadece bu bir oyundur demek hata olur. Sadece bu tarz işlerden binlerce kişi baya bir kazanç elde ettiği de bilinmekte. Hem para kazanıyor hem eğleniyor. Şuan da bile oyunun dosyalarını satın alarak, ihtiyacınıza göre hosting kiralayarak kendinize ait PVP serverınızı kendi istediğiniz şekilde ya da keyfinize göre ayarlayıp, açabilirsiniz.

 

Konuya ilişkin daha fazla bilgi almak isterseniz sitemiz: pvpserverler.com.tr adresinden ulaşabilir ve kendinizi hazır hissettiğinizde bize katılabilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER