Mobil oyunculara müjde

Mobil oyunculara müjde

Ubisoft, mobil oyunseverlere müjdeli haberi verdi. Rainbow Six serisini resmi olarak mobil platformlar için devam ettireceğini açıkladı. Bununla birlikte şirket, oynaması ücretsiz (oyun içi satın alım olacak) birinci şahıs- FPS mobil oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Mobile oyununu duyurdu.

Bu yeni oyunda, oyuncular 5v5 maçlarda birbirlerine karşı veya “Saldırıya Karşı Savunma” modunda oynayabilecekler. Saldırganların dronları konuşlandırarak ve duvarlar gibi çeşitli engelleri aşarak düşmanları hakkında istihbarat elde etmeye çalışacaklar.

Tabii bu arada savunma ekibindekiler, casus kameralar ve çeşitli tuzaklar kullanarak istihbaratlarını güvende tutabilmek için sürekli olarak kontrol edecekler. Buna ek olarak oyunda Bank ve Border gibi Rainbow Six Siege haritalarının da yeniden aramıza katılacağını belirtelim.

Konuyla ilgili Ubisoft tarafından yapılan açıklamada ise şunlar söylendi:

Oyuncular strateji ile ekip çalışmasını harmanlayarak, kazanmak için saldırmak ve savunmak arasında gidip gelirken yoğun yakın dövüşün heyecanını yaşayacaklar. Rainbow Six evreninden, her biri kendi benzersiz beceri seti, silahları ve gadget’larıyla donatılmış, tamamen özelleştirilebilir, yüksek eğitimli operatörlerden oluşan bir ekip oluşturacaklar.

Ubisoft, Rainbow Six Mobile’a oyuncuların hareket halindeyken oynama rahatlığına uyacak şekilde çeşitli modlar ve özelleştirilebilir kontroller eklediğini, bu sayede mobil platformlar için tamamen optimize edildiğini belirtiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER