Merakla Beklenen Onrush Oyununun Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Merakla Beklenen Onrush Oyununun Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Yarış oyunu severlerin büyük bir heyecanla beklediği oyunlardan birisi olan Onrush oyunun yeni bir oynanış videosu yayınlandı.5 Haziranda oyun severlerle buluşacak olan Onrush oyunu Codemasters tarafından geliştiriliyordu. Yapılan açıklamaya göre 5 Haziran tarihinde oyun Deep Silver tarafından PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcılarının beğenisine sunulacak.Yarış oyunlarına yeni bir soluk getiren Onrush oyunu gerçekçi grafikleri ve oyun dinamikleriyle oyun severlerin dikkatini çekmişti. Aksiyonun ve adrenalinin bir an bile azalmadığı oyunda oyunun oynandığı çevrenin de gerçekçi grafiklere sahip olması oyun severlere gerçek Pasgol bir yarış deneyimi sunacak gibi görünüyor. Sıra dışı pistleriyle ve yarış arabaların yer aldığı oyunda ayrıca motorsikletler de yer alıyor.

Geçtiğimiz günlerde oyunla ilgili oynayış videosu yayınlayan CodeMasters oyunun yeni bir oynanış videosunu paylaştı. Oynanış videosunda görüldüğü kadarıyla oyunun dinamikleri diğer yarış oyunlarına göre oldukça gelişmiş. Sıkı rekabet sahnelerinin yer alacağı oyunda araçların performansı arttırıp daha iyi bir performans almak mümkün. Yarışla ilgili pek çok şeyin düşünüldüğü oyunda oyun severler yarış sonunda sevinme ya da üzülme gibi tepkilerini gösterebilecekler.

5 Haziranda PlayStation 4 ve Xbox One için indirmeye sunulacak olan Onrush oyunu PlayStation Store’dan 60 dolara ön siparişe sunulmuş durumda.

https://youtu.be/4aSr6bFPZAc

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER