Marvel'in Thanos Karakteri Kısa Süreliğine Fortnite Oyununa Geliyor

Marvel'in Thanos Karakteri Kısa Süreliğine Fortnite Oyununa Geliyor
Bir süre önce vizyona giren Avengers: Infinity War ile büyük beğeni toplayan Thanos, en çok oynanan Battle Royale oyunu olarak bilinen Fortnite'a kısa süreliğine konuk oluyor. Thanos, artık Fortnite oyununda oynanabilir olacak.

Görünen o ki son zamanlarda popüler en iyi oyunla en iyi film bir araya gelecek gibi. Avengers: Infinity War serisinin kötü karakterli adamı Thanos, popüler oyunlardan Fortnite içerisinde kısa süreliğine yer alacak. 25 Nisan tarihinde ilk kez vizyona giren ve gişe rekorları kırmayı başaran Avengers: Infinity War karakteri Thanos, artık kendisini oyun dünyasında göstermeye başlayacak.

Çılgın Titan olarak tabir edilen Thanos karakteri dün itibariyle Fortnite Battle Royale Milanobet oyununda yeni bir mod ile oynanmaya başlandı. Infinity Gauntlet Limited Time Mashup adıyla gelen bu modun Fortnite oyununun klasik Battle Royale'inden aslında çok fazla bir farkı görünmüyor. 100 kişi bir harita içine bırakılacak ve bu kişilerden son hayatta kalan oyunun galibi olacak. Yayınlanan yeni mod ile birlikte haritada Thanos da Infinity Gaunlet sonsuzluk taşıyla birlikte yer alıyor. Oyunda yer alan oyunculardan Infinity Gaunlet'i ilk bulan kişi ise Thanos'a dönüşerek muhteşem güçler kazanmış olacak.Kötü karakter Thanos'un ne zamana kadar Fortnite oyununda yer alacağı henüz netlik kazanmadı. Ancak birçok platformda bu karakterin kısa süreli olarak oyuna geldiğinden bahsediliyor.

Fortnite Battle Royale için gelen bu modun PC, PS4, Xbox One, MacOS ve iOS gibi hemen tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanabileceği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER