Korsan Oyunu Sea Of Thieves İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Korsan Oyunu Sea Of Thieves İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Microsoft’un Xbox One ve PC platformları için hazırladığı korsan temalı oyun Sea Of Thieves için yeni bir fragman daha yayınlandı. Videoda hazine çalmak ve içki içmek gibi korsanlara özgü oyun içi mekanikler gösterilirken, ‘nasıl daha iyi bir korsan olunur’ sorusuna yanıt aranıyor.

Sea Of Thieves Farklı Bir Tarza Sahip

Ayrıca yeni videoda Sea Of Thieves’ın oyun içi görüntülerine daha yakından bakma şansı elde ediyoruz ve görüyoruz ki, son derece başarılı bir sanat yönetimi uygulanmış. Özellikle de denizler, sular harika gözüküyor.

Sea Of Thieves’in normalde bu yıl içinde Xbox One ile PC için çıkışı bekleniyordu fakat E3 2017 fuarında Microsoft Betgaranti bir açıklama yaparak oyunun 2018 yılına ertelendiğini duyurmuştu. Yapımcı firma Rare de oyunun çapraz platform oynanabileceğini doğruladı. Yani hem Xbox One, hem de PC oyuncuları bir arada Sea Of Thieves’e girebilecek. PC sürümünde ise 540p ve 15FPS kilit seçenekleri yer alacak.

Ayrıca yakında Sea Of Thieves için sanat kitabı olan Dark Horse da çıkış yapacak. Oyuna dair yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Şimdilik elimizde video ve görsel materyaller dışında pek bir şey yok ve 2018 yılındaki çıkışı bekleyeceğiz.

İyi seyirler!

https://www.youtube.com/watch?v=pxUImwLw2eU

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER