KONAMİ, PES 2018 Oyununun Beta Sürümünü Yayınladı

KONAMİ, PES 2018 Oyununun Beta Sürümünü Yayınladı
KONAMI tarafından geliştirilen ve dünyanın FIFA serisi ile birlikte en çok oynanan futbol oyunlarından birisi olan Pro Evolution Soccer 2018 için beta süreci başladı. Önümüzdeki sonbaharda kullanıcılara sunulacak olan PES 2018 oyununun beta sürümünü oynayabilmek için herhangi bir üyeliğe ihtiyacınız olmadığını da ayrıca belirtelim.

PES 2018 oyununun beta sürümü daha önceki yıllardaki beta sürümlerine göre oldukça kısıtlı bir şekilde yayınlanmış. Oyunda seçilebilecek iki tane takım bulunurken tek stadyumla birlikte iki saat dilimi ve iki farklı hava durumu yer alıyor. PES 2018 beta sürümünde seçilebilen takımlar ise neden bilinmez ancak Fransa ve Brezilya olarak belirlenmiş.


PES 2018 oyununun beta sürümünde dikkat çeken en ilginç özelliklerin başında oyunun bire bir olarak oynanmasının yanında üçe üç olarak ta maç yapılabilmesine olanak vermesi.

KONAMI tarafından tüm kullanıcılara açık olarak sunulan PES 2018 beta sürecinin hatalarla dolu olabileceği ve sadece tanıtım amaçlı olduğu belirtilirken 31 Temmuz tarihine kadar oynanabileceğini ve daha sonra kaldırılacağını da belirtmemizde fayda var.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER