İşte 2017 Yılının En İyi Mobil Oyunları

İşte 2017 Yılının En İyi Mobil Oyunları

Gerek Android gerekse de iOS platformuna bu yıl oldukça popüler oyunlar eklendi. Grafik kalitesi, çoklu oyuncu yetenekleri ile mobil oyuncuların oldukça dikkatini çeken yüzlerce oyun içinden en iyilerini derlemeye çalıştık.

Mobil cihaz kullanımının gittikçe yaygınlaştığı günümüzde PC ve konsollara yönelik oyun geliştiricileri, oyunlarına mobil desteğini de sunmak zorunda kaldılar. Bununla birlikte birçok elit oyun artık mobil cihazlar tarafından da kullanılmaya başlandı.

İşte Tekno Sayfa ailesi olarak 2017 yılında en çok dikkatimizi çeken oyunlar..

Monument Valley 2


Görselliğiyle büyüleyici bir mimari yolculuğa çıkaran oyunda anne ve çocuğuna rehberlik ediyorsunuz. Gizem dolu mimarisiyle oyuncusunu bir takım bulmacaların içine çeken Monument Valley 2 oyununun Türkçe dil desteği de mevcut. Oyuna Google Play Store ve App Store üzerinden 17.99₺ karşılığında sahip olabilirsiniz.


Rules of Survival


PUBG oyununa ciddi derecede benzeyen Rules of Survival sizi uçaktan ıssız bir adaya düşen 120 silahsız oyuncu arasına alıyor. Bu haliyle en fazla 4 kişilik ekipler kurarak hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz oyunu tüm mobil mağazalardan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.Recontact Istanbul: Eyes of Sky


İstanbul'da geçen bir polisiye simülasyon oyunu olan Recontact Istanbul, Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.


Pro Evolution Soccer 2018


Dünyanın en çok oynanan futbol oyunlarının başında gelen PES, bu yıl itibariyle Android ve iOS platformlarında yayınlandı. Oldukça beğeni toplayan mobil sürüm 1.7GB boyutunda olması en büyük dezavantajlardan.


Bridge Constructor Portal


Köprü inşaatı oyunu olarak bilinen bu oyunda ise gözcü taretleri; asit havuzlarını ve lazer bariyerlerini aşmak, anahtar bulmacalarını çözmek ve test odalarından zarar görmeden geçmek için portallar, itici güç jeli, geri itici jel, fırlatma plakaları, küpler vb. gibi Portal araçlarından yararlanarak çeşitli engelleri geçmeyi amaçlamakta.

Türkçe dil desteği bulunan oyuna sahip olmak için 17.99₺ ödemeniz gerekmekte.Bu oyunlara ek olarak birçok oyunu daha ekleyebiliriz. Ancak özellikle 2017 içinde piyasaya sürülmüş olan ve indirilme sayıları belli rakamların üzerindeki oyunlara yer vermeye çalıştık.

Sizin de önereceğiniz oyun var ise yorum kısmından bizlere bildirirseniz haberimiz içinde yer vermeye çalışacağız.
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER