Harry Potter'ın Mobil Oyunu Hogwarts Mystery Ne Zaman Çıkıyor?

Harry Potter'ın Mobil Oyunu Hogwarts Mystery Ne Zaman Çıkıyor?

Harry Potter hayranları tarafından uzun süredir merakla beklenen Harry Potter: Hogwarts Mystery adlı mobil oyunun Android ve iOS platformları için çıkış tarihinin 25 Nisan 2018 olacağı belirtildi.

Orlando merkezli 26-28 Ocak 2018 tarihlerinde düzenlenen Harry Potter etkinliklerinde ilk kez duyurulan Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu, serinin hayranları tarafından merakla beklenirken büyük bir heyecan yaratmıştı. Nihayet oyunun yayınlanması ile ilgili yeni resmi açıklama geldi ve oyuna 25 Nisan'dan itibaren iOS ve Android uygulama mağazalarından ulaşabileceksiniz.

Harry Potter: Hogwarts Mystery oyunu JK Rowling'e ait eserden uyarlanıp Los Angeles'ta bulunan Jam Betkanyon City stüdyosu tarafından geliştirilen bir RPG oyunu olarak kullanıcılara sunulacak. Oyunda kullanıcıların amacı Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na katılarak üst düzey cadı veya büyücü olmak yatıyor.

Oyun Harry, Ron ve Hermione'ın bu büyücülük okuluna katılmadan önceki zaman çağında geçiyor. Oyunda birçok gelişmeyi belirleyebilecek olmanızla beraber yapacağınız seçimler oyundaki görevlerinizi üst düzey etkileme potansiyeline sahip olacak.Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununda seslendirmeler aynı filmde yer alan seslendirmelerle birebir olarak örtüşüyor. Film karakterlerinin seslendirmeleri ile oyun içindeki seslendirmeler tamamen aynı.

Harry Potter mobil oyununa Android kullanıcıları isterlerse ön kayıt yaparak diğer kullanıcılardan önce sahip olabilirler. Bunun yanında oyunun ücretsiz olarak sunulacağı belirtilirken uygulama içi satın alımların olup olmayacağı net değil.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 02:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER