Gameloft Asphalt 9 İle Birlikte Mobil Yarış Oyunlarına Yeni Bir Soluk Getirecek

Gameloft Asphalt 9 İle Birlikte Mobil Yarış Oyunlarına Yeni Bir Soluk Getirecek

Mobil yarış oyunları arasında en çok oynanan olan Asphalt serisi yeğin oyunu Asphalt 9 ile birlikte yeni bir ivme kazanıyor. İşte tüm detaylar. 

Asphalt serisinin yapımcılı olan ve mobil oyun sektörünün etkili oyuncularından birisi olan Gameloft yaptığı açıklamada Asphalt’ın yeni oyununun serisinin diğer oyunlarından çok daha iyi olacağını ve büyük farklılıklar içereceğini belirtti. 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Gameloft Türkiye’nin Satış ve Pazarlama Direktörü Ayşegül Aydoğan açıklamasında Ashalt 9’un adının Legends olacağını ve bu isme yarışır özelliklere sahip olacağını dile Kalebet getirdi. 

Asphalt 9 oyununun bu yıl içerisinde oyun severlerle buluşacağının müjdesini veren Aydoğan oyunun multiplayer yani çoklu oyuncu deneyiminin diğer Asphalt oyunlarına göre çok daha gelişmiş olacağını belirtti.

Asphalt 8 oyununda olduğu gibi Asphalt 9 oyununda da sınırlı süre etkinliklerinin olacağını ve bu etkinliklerde dereceye giren oyun severlerin dünya liginde karışacağını dile getirdi. Buna ek olarak oyunun içerisinde artık klüp yapısının olacağını ve oyun severlerin artık kendi klüplerini oluşturup diğer klüplerle birlikte yarışabileceğinin müjdesini verdi. 

Mobil oyuncuların en çok yaşadığı sorunların başında gelen oyun kontrolleri sorunununda Asphalt 9 ile birlikte sona ereceğini belirten Aydoğan ayrıca oyunun 2018 yılının ikinci çeyreğinde çıkacağını dile getirdi. Oyun çıktığı tarihten itibaren App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER