Forza Motorsport 7 Oyununda Yer Alacak Araçlar Netleşiyor

Forza Motorsport 7 Oyununda Yer Alacak Araçlar Netleşiyor

orza Motorsport oyununun gelecek versiyonunda 700'den fazla araç yer alacak. Popüler otomobil markalarının yarışlarını heyecanla seyredebileceğimiz yarış simülasyonu oyunu Forza Motorsport 7 için 167 aracın bilgileri kesinleşti.

Milyonlarca bağımlısı bulunan Forza Motorsport oyununun 7. serisi birkaç ay içinde piyasalardaki yerini alacak. 700'den fazla otomobil modelinin yer alacağı Forza Motorsport 7 oyununda bu otomobillerin 167'si oyunun yapımcısı Turn10 Studios tarafından yayınlandı. Ferrari markasının tam 46 model ile giriş yaptığı listede 1948 model Ferrari 166MM Barchetta'dan Ferrari LaFerrari modeline kadar birçok model yeniden hayat bulacak.

167 otomobillik listede yer alan bir diğer otomobil devi ise Porsche. 29 modeli ile listede yer alan Porsche 918 Spyder ile birlikte 700 beygir gücünde 911 GT2 modeline varana dek birçok model kendisini gösterecek.

Aston Martin, Lamborghini gibi otomobil devlerinin sırayla yer aldığı listede bu markaların haricinde McLaren, Lykan, Pagani, Noble, Koenigsess ve Donkervoort Casinoslot gibi birçok marka yer alıyor.

Oyunun Çıkış Tarihi 3 Ekim 2017!


Forza Motorsport 7 oyunu 3 Ekim 2017 tarihinde  oyun piyasasındaki yerini alacak. Xbox One X konsolunda 4K çözünürlükte oynanabilecek olan Forza Motorsport 7, aynı zamanda Windows 10 işletim sistemi kurulu olan bilgisayarlarda ve diğer Xbox One konsollarında oynanabilecek.

Forza Motorsport 7 Tanıtım Fragmanı


Şimdiden heyecanla beklenen oyun için tam otomobil listesi yayınlandığında siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Ancak haberimizde bahsi geçen otomobil devlerinin hemen her modeline Forza Motorsport 7 oyunu içinde rastlamak mümkün olacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 21:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER