Forza 7 Demosu PC ve Xbox One İçin Çıktı

Forza 7 Demosu PC ve Xbox One İçin Çıktı

Çıkışına az bir süre kalmışken, Microsoft Forza Motorsport 7 için ücretsiz bir demo sürümü yayınladı. Daha önce de ayrıntıları verildiği gibi, demo sürümde üç farklı ‘tecrübe’ sunulacak ve bunlar Xbox One ile Windows 10 kullanıcılarına sunulacak.

Tahmin edeceğiniz gibi demo sürümde pek çok özellik kısıtlı durumda fakat yine de yer yer çeşitlilik sunuyor. Örneğin istediğiniz arabayı özel olarak seçemiyorsunuz fakat cover araç olarak Porsche 911 G2 RS, Mercedes Tankpool ya da Nissan Nismo GT-4 LM gibi seçenekler Jojobet mevcut.

https://www.youtube.com/watch?v=osocO7aUKKM

Jebel Hafeet, Mugello ve Nurburgring gibi yarış bölgeleri oyunda yer alacakken, aynı zamanda sürücü desteğini de kullanabileceksiniz. Daha da önemlisi, PC oyuncuları bilgisayarlarının nasıl performans verdiğini görebilecek ve benchmark modundan faydalanabilecekler. Forza 7’nin daha önceki minimum ve önerilen sistem gereksinimleri de açıklanmıştı.

Oyun Ekim’de Çıkacak


Forza 7 demosu şu anda her iki platform için de indirmeye açık. Oyunun tam sürümü ise 3 Ekim 2017 tarihinde çıkmış olacak. Ultimate Edition sürümünü ön sipariş edenler ise 29 Eylül’den itibaren oynamaya başlayacaklar. Daha ayrıntılı bilgi için yukarıdaki fragmanı seyredebilirsiniz.

Turn 10 Studios tarafından geliştirilen serinin son oyunu, simülasyon türünde bir yarış yapımı.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2017, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER