Fortnite'ın Ücretsiz Battle Royale Modu Yakında Çıkıyor

Fortnite'ın Ücretsiz Battle Royale Modu Yakında Çıkıyor

Geliştirici firma Epic Games bugün duyuru yaparak Fortnite’ın Battle Royale modunun ücretsiz olacağını açıkladı. 100 kişilik bu PvP modu popüler PC shooter oyunu Playerunknown’s Battlegrounds’ı oldukça anımsatıyor.

Fortnite Battle Royale modunda tek bir harita var ve son hayatta kalan oyuncu kazanmış sayılıyor. PUBG’a göre en büyük farkı ise oyuncuların onun aksine uçakla değil de bir ‘savaş otobüsüyle’ yere düşüyor olması.

Battle Royale İçin Son 5 Gün


Battle Royale modu 26 Eylül 2017 tarihinden itibaren PC, Xbox One ve PS4 platformlarında ücretsiz olacak. Lidyabet Çıkıştan sonra Epic Games oyuna gerçek parayla satın alınabilen kozmetik eşyalar ekleyecek fakat oynanışı etkileyen ya da diğerlerine avantaj sağlayan eşyalar asla bulunmayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=2gUtfBmw86Y

Diğer Fortnite haberlerine gelirsek, oyunun PvE kampanyası olan ‘Save the World’ için de yakında büyük bir güncelleme, Block Party adlı mod ve Cadılar Bayramı temalı içerik Ekim ayında gelecek. Fortnite’ın asıl sürümü ise hâlâ Erken Erişim aşamasında ve ücretli olarak satılıyor. Fakat oyun önümüzdeki sene free-to-play modele geçecek.

Fortnite geçtiğimiz aylarda çıkmıştı ve PS4, Xbox One ile PC oyuncularına sunulmuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2017, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER