Flight Unlimited 2K16 Önümüzdeki 5 Gün Bedava Olacak

Flight Unlimited 2K16 Önümüzdeki 5 Gün Bedava Olacak

Uçuş simülasyonlarını sevenler için bugün iyi haberlerimiz var. Microsoft, Flight Unlimited 2016 oyununu Windows Store üzerinde ücretsiz şekilde sunuyor. Flight Unlimited 2K16’da Bay Area, İsviçre ve Las Vegas bölgeleri yer alırken, tüm bu alanlar HD uydu görüntüleriyle hazırlandı. Oyun 4K HD kokpitlere de sahipken, bütün uçaklar bire bir aynı şekilde tasarlandı.

Kısa Süreliğine Ücretsiz


Oyunda aynı zamanda GTA 5’deki görevlere benzer şekilde bir campaign modu da yer alıyor. Dahası, Flight Unlimited 2K16’da 24 saatlik gece gündüz döngüsü, hava efektleri (güneş, bulutlar, sis, yağmur ve fırtına) mevcut. Başarılı bir uçuş simülasyonu olan yapım aynı zamanda pilotların yaşayacağı zorlukları da yansıtıyor. Örneğin motorda problem yaşanabiliyor veya kanatlar sorun Piabet çıkarabiliyor. Kaldı ki, toplamda 14 uçak yer alıyor ve bunların her biri uçuş fiziklerine uygun şekilde hazırlandı.

İlgilenenler oyunun ücretsiz kopyasını Windows Mağazası üzerinden hemen şimdi alabilirler. Tabii unutmayın ki bu teklif sadece 5 gün için geçerli ve ayrıca bilgisayarınızda da saece Windows 10 yüklü olması gerekiyor. Oyun diğer işletim sistemlerinde ise çalışmıyor.

Ayrıca hatırlatmak gerekir ki, oyuna gelen incelemelerin pek çoğu negatif yönde ve yukarıda bahsettiğimiz teknolojik özelliklere rağmen kullanıcılar kötü grafiklerden yakınıyorlar ve kontrollerden, kamera açılarından duydukları rahatsızlıkları dile getiriliyorlar. Yani çok da fazla bir şey ümit etmemenizi tavsiye ederiz.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2017, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER