Fifa 19 demo tarihi resmi olarak açıklandı.

Fifa 19 demo tarihi resmi olarak açıklandı.
FIFA ya da diğer ülkelerde bilinen isimiyle FIFA futbol, Electronic Arts'ın bir kolu olan EA Sports tarafından 1993'ten bu yana yıllık çıkarılan futbol oyunudur. FIFA, bilgisayar ve oyun konsollarında futbol oyun fanatiklerinin bir numaralı oyunu. Her sene çıkarılan oyun, güncellemeriyle kullanıcılarına daha cazip hale getiriliyor. FIFA 19'un demo ve asıl sürümünün de çıkış tarihi belli oldu. Bu yıl bomba gibi gelmeye hazırlanan FIFA, Şampiyonlar Ligi lisansını alarak daha çıkmadan PES’e ilk çalımı da atmış oldu.

PlayStation Türkiye tarafından yapılan açıklama ile birlikte oyunun demo tarihi netlik kazandı. 13 Eylül 2018 tarihinden itibaren FIFA 19 Demo indirilebilir olacak. Oyunun demo sürümünde Şampiyonlar Ligi ve Yolculuk modunu tecrübe edebileceğiz. Ayrıca demo sürümde 10 adet oynanabilir takımın bulunduğunu da belirtelim.

Oyunun demo sürümü 13 Eylül tarihinde PS4, Xbox One ve PC kullanıcıları için yayınlanacak. Oyuncular oyunun demo sürümünde yenilenmiş santra modunu, Yolculuk modunun son bölümünü deneyebilecekler.

Demo sürümde yer alacak olan takımlar
Juventus, Real Madrid, Atletico Madrid, Roma, Manchester United, Manchester City, PSG, Bayern Munich, Borussia Dortmund ve Spurs
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER