FIFA 18'in Erken Erişim Aşaması Başladı

FIFA 18'in Erken Erişim Aşaması Başladı

FIFA 18 resmi olarak 29 Eylül 2017’de saıtşa çıkacak fakat şimdiden EA Access üyesi olanlar Xbox One konsolunda oynayabiliyor. Üyeler oyunun ilk test aşamasına çıkışına bir hafta varken katılabilecek. Diğer yandan, FIFA 18’in boyutu oldukça büyük ve 43.56 GB’ı indirmek için biraz erken davranmanızı tavsiye ederiz.

Tabii bu aynı zamanda FIFA 18’in tam sürümü, yani demoyla karıştırılmaması gerekiyor. İçinde Kick Off modu, tek kişilik senaryo modu The Journey: Hunter Returns ve FIFA Ultimate Team yer alıyor.

Erken Erişim Hediyelerle Geliyor


Ayrıca erken erişim sürümünü indirecek herkes yarışmaya katılacak ve iki kişi, Santiago Bernabeu Stadyumu’nda bir Real Madrid maçını izlemek için hak kazanacak. Kazanan kişi aynı zamanda Ngsbahis antrenörlerle beraber bir futbol kliniğine katılma ve Xbox One X ile FIFA 18 kopyası kazanma fırsatı yakalayacak. Kısacası, EA Access üyesi Xbox One kullanıcıları için tam bir bulunmaz fırsat.

https://www.youtube.com/watch?v=QV7PK8AVEKA

EA Access aylık 5 dolar, yıllık da 30 dolar olarak faturalandırılıyor ve Xbox One ile PC’de aktif durumda. Origin Access olarak da bilinen bu hizmet, yeni çıkacak olan Electronic Arts oyunlarına erken erişim sağlamasının yanında, tüm EA dijital içeriklerine de yüzde 10 indirim sunuyor. Üyeler aynı zamanda Battlefield 1 ve Titanfall 2 gibi üst düzey yapımları da ücretsiz oynayabiliyor.

FIFA 18, 29 Eylül’de PC ve yeni nesil konsollar için satışa çıkacak. Hem kutulu, hem de dijital olarak satın alınabilecek.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER