Dota 2 Oyunu Battle Royale Benzeri Yeni Bir Mod Alıyor

Dota 2 Oyunu Battle Royale Benzeri Yeni Bir Mod Alıyor
Popüler çevrimiçi multi oyunculu oyun olan Dota 2 için yeni bir mod gündeme geldi. Valve'in geliştirdiği başarılı yapımlar arasında yer alan Dota 2 oyununun Battle riyale benzeri bir mod alacağı ortaya çıktı.

Şu an için en çok oynanan çevrimiçi çok oyunculu oyunlar arasında yer alan Dota 2 için Underhollow adında yeni bir mod geliyor. Battle Pass girişine sahip olan tüm oyuncuların ücretsiz sahip olacağı bu mod ile oyuncular peynir için savaşmaya başlayacak.

Yeni moduyla birlikte üç oyunculu olarak oynanabilecek olan Dota 2 oyununda canavarlarla oyuncular peynir için karşı karşıya gelecek. Peynirleri elde ederken diğer Kralbet rakipler ve canavarlar ile labirent benzeri alanlarda savaşılacak ve hayatta kalmanın yolları aranacak.Underhollow adlı modun yanında Battle Pass üyeleri için ek olarak "Mutasyon" modu da sunulacak. Bu modla ise spreyler kullanılabilecek ve kozmetik ürünler oyuna eklenmiş olacak.

Dota 2 oyununa eklenecek olan Underhollow modu dikkatli olarak incelendiğinde Battle Royale moduna oldukça benzer özellikler barındırıyor. Şu an için Battle Royale modunun 90 milyondan fazla oyuncu tarafından kullanıldığını düşündüğümüzde Underhollow modunun da ne kadar fazla talep alabileceğini kestirmek güç değil.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2018, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER