Doom Oyununun Aldığı Güncelleme İle Multiplayer DLC'leri Ücretsiz Oldu

Doom Oyununun Aldığı Güncelleme İle Multiplayer DLC'leri Ücretsiz Oldu
Doom oyununun 6.66 sürüm kodlu güncellemesinin yayınlanması ile DLC'lerin tüm kullanıcılara ücretsiz olarak açıldığı belirtildi.

ID Software tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından dağıtımı yapılan Doom oyunu için 6.66 kodlu yeni bir güncelleme kullanıcılara sunuldu. Özel güncelleme olarak yayınlanan 6.66 sürümü ile birlikte oyun içinde yer alan ücretli birçok içerik artık ücretsiz olarak kullanıma açıldı. Ayrıca yayınlanan güncelleme sonrası Doom oyunu kısa süreli bir indirime girdi. Doom Ultimate Edition oyunu kısa süreliğine 14.99 dolar etiket fiyatı ile satışa sunuldu.

Doom 6.66 Güncellemesi İle Gelen Yenilikler


Doom oyunu güncelleme sonrası yeni bir karakter ilerleme sistemi de kazandı. Oyuncular Casinovale bu güncelleme sonrası ara yüzde ve oyunun menü kısımlarında birçok yenilikle karşılaşacak. 6.66 numaralı güncelleme ile artık çoklu oyun içerisinde öldüğünüz an neden ve nasıl öldüğünüz daha detaylı olarak sizlere sunulacak.

Doom oyununda skor tabloları, skor özeti gibi ara yüzlerin de yenilendiği ve lobilerde yer alan oyuncu gelişim durumlarının illüstrasyonlarının zenginleştirildiği de güncelleme sonrası dikkat çeken yeniliklerden.

Kısa süreliğine 14.99 dolar ücretle satışa sunulan Doom oyununu satın almadan test amaçlı oynamak isteyen kullanıcıların 27 Temmuz tarihine kadar PlayStation konsolları üzerinden deneme sürümünü oynayabilecekleri de belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2017, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER