Destiny 2'de Bu Hafta Sonu İki Kat XP Etkinliği Var

Destiny 2'de Bu Hafta Sonu İki Kat XP Etkinliği Var

Destiny 2, 2017 yılının en çok satan oyunlarından birisi konumunda ve oldukça geniş bir kullanıcı tabanı var. Dün de oyun sunucuları geçici bir bakıma alınırken çeşitli düzeltmeler uygulandı ve şimdi de ‘Double XP’ etkinliği yapılıyor. Clarion Call adlı etkinlik geçen hafta duyurulurken, bu gece başlayacak ve Pazartesi gününe kadar devam edecek.

Clarion Call Etkinliğine Nasıl Katılınır?


Clarion Call’da çift XP kazanmak için bir clan mensubu olmalısınız. Fakat eğer herhangi bir clanınız yoksa, etkinlik sırasında da bir tanesine katılarak yine ödülden faydalanma şansınız var. Ayrıca kendi clanınızı da açabilir ve tek kişi olsanız dahi fazladan tecrübe puanı biriktirebilirsiniz.

Bir clana dahil olduğunuzda, takım arkadaşlarınızla katılacağınız aktiviteler Destiny 2’de 20 Kasım tarihine kadar size iki kat daha fazla tecrübe puanı kazandıracak.

Solo Oyuncular İçin de Etkinlik Yapılacak


Bir clana nasıl katılacağınız veya kuracağınız konusunda bilgiler Bungie’nin kendi web sitesinde yer alırken, aslında oldukça basit bir işlem ve zaten bir süredir Destiny 2 oynayan kişiler de zorlanmayacaktır.

Ayrıca eğer solo oyuncu olarak Destiny 2’ye giriyorsanız, Bungie daha sonra yapılacak etkinliklerle bu kişilerin de ödüllendirileceğini duyurdu fakat ayrıntılı bilgi vermedi.

Ayrıca önümüzdeki hafta da Destiny 2 için Iron Banner adlı yeni etkinlik düzenlenecek, hemen ardından da Aralık ayında oyunun ilk genişleme paketi Curse of Osiris çıkacak.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER