Destiny 2 Sunucuları Bugün Kapanıyor

Destiny 2 Sunucuları Bugün Kapanıyor

Destiny 2 çıkalı kısa süre geçerken, oyun bu hafta da İngiltere satış listelerinde zirveye yerleşmişti. Bungie’nin popüler shooter oyunu çok sayıda kişi tarafından oynanırken, bugün de devam etmek isteyenler için kötü haberlerimiz var. Başarılı aksiyon oyunu saat 6’da sunucularını kapatacak ve 11’e kadar da bakım devam edecek. Bu sırada oyuncuların giriş yapması mümkün olmayacak.

Sunucularda bakım başladıktan 1 saat sonra da hâlâ oyuna bağlı olan kişilerin Destiny 2’yle bağlantısı kesilecekken, dolayısıyla oyun içi aktivitelerinizi buna göre hazırlamanızı öneririz. Tam bir raid esnasında oturumun kapanmasını eminiz istemezsiniz. Sunucular toplamda 6 saat boyunca kapalı kalacak.

Bakımın sebebi ise 26 Eylül 2017 Tipobet tarihinde oyuna eklenecek olan Faction Rallies. Bu haftaki sunucu resetinin ardından oyuna yeni özellikler eklenecek.

Destiny 2 PC Çıkış Tarihi


Bilimkurgu – aksiyon temalı Destiny 2, 5 Eylül tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için satışa çıktı. Online özelliklerin ağır bastığı yapımda geleneksel deathmatch oyun modlarının yanı sıra görev tabanlı PVP modları da yer alıyor.

İlk oyunun üzerine epey yenilik katan Destiny 2’nin aynı zamanda PC sürümü de çıkacak ve 24 Ekim tarihinde satışa sunulacak. Oyun konsollarda önemli satış rakamlarına erişirken, bu başarıyı PC üzerinde de devam ettirmesi bekleniyor.

Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, dünya çapında Activision dağıtımcılığında sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER