Destiny 2 Artık Tüm Platformlarda Ücretsiz Deneme Sürümüne Sahip

Artık Destiny 2 bütün platformlarda demo sürümüne sahip ve siz de indirip ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Destiny 2 Artık Tüm Platformlarda Ücretsiz Deneme Sürümüne Sahip

Bu haftadan itibaren Destiny 2 bütün platformlarda ücretsiz olarak denenebilecek. Oyunun demo sürümü hem PvE, hem de PvP bileşenlerini içerirken, 28  Kasım tarihiyle birlikte oyuncular popüler MMO – aksiyon yapımına ücretsiz erişim sağlayabilecek.

Birçok Özellik Demoda Var


Demo sürümünün campaign kısmında Earth’s European Dead Zone ve Saturn’s Moon Titan adlı gezegenlerdeki bütün hikaye içeriğini oynayabileceksiniz. Ayrıca Destiny 2’nin yeni sosyal alanı The Farm’ı ziyaret etmek de mümkün olacak. Demoda aynı zamanda Crucible kısmına da erişim mümkün fakat sadece Quickplay şeklinde oynanabiliyor.

Demo oyuncuları bir clana katılabilecek, Clan tecrübe puanı kazanabilecek ve diğer oyuncularla co-op şekilde mücadele edebilecek. Buna rağmen en fazla 7. seviyeye Kalebet kadar ilerlemek mümkün. Yani Raid veya Nightfall yapmak mümkün olmayacak.

Tabii bugünün demolarında sık sık gördüğümüz şekilde, Destiny 2 ücretsiz sürümünüde de sağladığınız ilerlemeyi kaydedebilecek ve oyunun tam sürümünü satın alırsanız orada devam edebileceksiniz. Şu anda oyun indirimde olsa da kısa süre sona erecek. Dolayısıyla tavsiyemiz oyunu merak ediyorsanız bir an önce demo sürümünü deneyin ve karar verin.

Bu arada önümüzdeki hafta Destiny 2’ye Curse of Osiris adlı yeni genişleme paketi gelecek ve oyuna farklı özellikler eklenecek.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2017, 01:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER