CS:GO'nun Son Güncellemesi Oyuncuları Kızdırdı

CS:GO'nun Son Güncellemesi Oyuncuları Kızdırdı

Valve’nin sevilen oyunlarından birisi olan ve FPS türünün en iyi örneklerinden CS:GO’nun son güncellemesi oyuncuları fazlasıyla kızdırdı. Aralarında son güncellemenin geri alınması için imza kampanyası başlatan kullanıcılar istekleri yerine getirilmezse CS:GO hesaplarını kapatacaklarını dile getiriyor.

Yeni güncelleme ile birlikte CS : GO oyununda Steam üzerinden bir oyun içi ürün alan oyun severler bu ürünleri satabilmek ya da takas edebilmek için bir hafta bekleme kuralı getirilmişti. Valve’nin bu kararının ardından oyunun içinde bulunan en pahalı eşyadan en ucuz eşyaya kadar fiyatlarda bir düşüş yaşanmıştı.

Jokerbet width="650" height="383" />

Valve yeni güncelleme ile birlikte gelen bu kuralın üçüncü taraf yazılımların önüne geçilebilmesi için alındığını açıklasa da oyuncular bu karardan oldukça rahatsız olduklarını dile getirdi. Oyunun içinde sıkça oyun içi satın alım yaptıklarını belirten oyun severler Valve’nin bu alışverişleri engellemek için böyle bir güncelleme çıkarttığını belirtti.

Yılların eskitemediği oyunlardan birisi olan CS:GO rakipleri hızlı düşüşe geçerken bu son güncelleme ile birlikte bir anlamda kendi bindiği dalı kesmiş oldu. Son güncellemenin geri çekilmesi adına imza kampanyası başlatan CS:GO oyuncuları kısa süre içerisinde 90 binden fazla imza topladı. Valve’nin bu güncellemede geri adım atıp atmayacağını ise zaman gösterecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER