Crysis Steam Üzerinde %75 İndirime Girdi!

Crysis Steam Üzerinde %75 İndirime Girdi!

Steam üzerinden %75’e varan indirimlerle satın alabileceğiniz Crysis, Crysis 2 ve Crysis Warhead oyunlarını indirimli alabilmeniz için son 24 saat kaldı. 3 oyunu birden satın almak isteyenler içinde oldukça cazip bir fiyata alabilirsiniz.

Türk kurucular tarafından geliştirilen ve son yılların en iyi kurgu fps savaş oyunu olan Crysis, Crytek firması tarafından ilk olarak 2008 yılında oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Aradan geçen 10 yıllık süreçte büyük bir gelişme kaydeden firma toplamda 5 oyun piyasaya sürdü. En son Crysis 3 oyunun piyasaya süren firmanın gelecek yıllarda daha farklı oyunlarla karşımıza çıkması bekleniyor.

Çıkış yakaladığı ilk yıllardaki popülerliğini şu sıralarda biraz yitirmiş olsa da birçok oyuncu Güvenilir Casino Siteleri tarafından hala ilgi gören bir seri olduğunu unutmamak gerekli. Geçen süreçte henüz Crysis ile tanışmamış oyun severler için indirime giren bu seri oldukça uygun bir fiyata Steam üzerinden satışta.

Crysis

Crysis 12 TL Oldu!


Crysis %75 indirim ile 12,25 TL, aynı şekilde Crysis 2 – Maximum Edition 12,25 TL ve Crysis 1, Crysis 2 – Maximum Edition ve Crysis Warhead oyunlarını içeren Crysis Collection %72 indirimle 65 TL yerine 18,20 TL’ye satılıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER