Consortium: The Tower Erken Erişim'e Açıldı

Consortium: The Tower Erken Erişim'e Açıldı

Bilimkurgu temalı simülasyon oyunu Consortium: The Tower geçtiğimiz yıl Fig üzerinde 350 bin dolar para toplamıştı ve bu yaz aylarının başında da yapımın son durumu hakkında bilgi verilmişti. Artık Consortium’u kendiniz de deneyebilirsiniz. Merakla beklenen oyunun Alpha v.10 sürümü Steam üzerinde Erken Erişim’e açıldı.

Yapımcı Ekip Uyarıyor


Tabii şunu da akılda tutmakta fayda var, eğer oyunu satın almayı düşünüyorsanız ‘alpha’ teriminin anlamını bilmelisiniz. Konuya dair açıklama yapan geliştirici ekip Interdimensional Games, şu sözleri kullandı:

‘Bu oyun tamamlanmış olmaktan çok uzak. Geleneksel kalite kontrol kaynakları olmayan ufak bir ekibiz ve oyunumuz şimdilik yüksek donanım-yazılım konfigürasyonları gerektiriyor. Oynarken çökmeler ve buglarla karşılaşmanız yüksek olasılıkta. Bunları umursamadan oynayanlar için minnettarız fakat sizi sadece uyarmak istedik!’

https://www.youtube.com/watch?v=PfTPyPa2vS0

Kısacası, geliştiricilerin dediği gibi Consortium: The Tower şu an çok erken aşamada ve hatta oyunu kaydederken bile kimi sorunlar yaşanıyor. Buna rağmen Erken Erişim safhası boyunca oyunculardan geri bildirim alınacak ve buna göre hatalar düzelecek, yeni özellikler eklenecek.

Erken Erişim sürümü Consortium’un sadaece bir kısmını barındırırken, yaklaşık 6-7 saatlik bir oynanış sunuyor ve lineer olmaktan uzak, tamamen oyuncunun seçimlerine göre ilerleyen bir dünyaya sahip.

Consortium: The Tower şu anda Alpha v1.0 sürümüyle Steam’de 39 TL’ye satılıyor fakat ilerleyen dönemlerde fiyat artabilir  ya da azalabilir.
Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2017, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk