Call Of Duty: WW2'de Mikro Ödemeler Ertelendi

Call Of Duty: WW2'de Mikro Ödemeler Ertelendi

Tıpkı önceki Call of Duty oyunları gibi, bu yıl çıkan ve büyük beğeni toplayan Call Of Duty: WW2 de ‘micro transaction’ ödeme sistemi sunacak. Activision tarafından satılacak Call of Duty Points gerçek parayla alınabilecek ve bunlar oyuna 21 Kasım 2017 tarihinde eklenecek.

Aslında daha önce duyurulan tarih farklıydı fakat görünüşe göre Activision bu konuda erteleme yaptı. Sebebi ise açılışta yaşanan teknik sorunlar!

Activision Övgü Topladı


Bilindiği gibi Call Of Duty: WW2 oldukça sıkıntılı bir açılış yaptı ve multiplayer cephesinde pek çok kullanıcı problem yaşadı. Activision ise önceliği bunları çözmeye verdi ve mikro ödemeleri ileri tarihe attı. Açıkçası bu da övgüye değer bir davranış çünkü mikro ödeme Betpark sistemini ertelemek, bundan elde edilecek gelirleri de ertelemek anlamına geliyor.

Ayrıca Call Of Duty: WW2’nin dijital sürümünü alan herkese 21 Kasım’da 1100 Call of Duty Points hediye edilecek. Şu anda tam olarak puanlarla neler alınabileceğini bilmiyoruz fakat geçen yıl çıkan Infinite Warfare’i düşündüğümüzde, o oyundaki puanlarla multiplayer supply ve zombi kutuları almak mümkündü.

Puanlar muhtemelen oyundaki Store sekmesinde yer alacaklar ve kredi kartıyla satın alma seçeneği eklenecek. Call Of Duty: WW2, bu ayın başında PC ve konsollar için çıkış yapmıştı. Üstelik bu oldukça güçlü bir çıkış oldu çünkü önceki yapım Infinite Warfare’in satışlarını ikiye katladı!

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2017, 01:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER