Call of Duty WW2 Nazi Zombi Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty WW2 Nazi Zombi Fragmanı Yayınlandı
Call of Duty oyununun World War 2 serisi ile ilgili detaylı bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunun vazgeçilmezlerinden olan nazi zombilerinin yeni seride de karşımıza çıkacağı yayınlanan fragmanla birlikte kesinleşmiş oldu. CoD WW2 Zombi ile birlikte nazi zombileri ile savaşmaya hazır olun!

CoD serilerinin popülaritesi günden güne azalmaya başlamışken oyunun geliştiricileri tarafından tekrardan ikinci dünya savaşı dönemine geri dönüş projesinin ilk adımları atılmıştı. Bir süredir bu alanda zirveden iyice uzaklaşmış olan Call of Duty serisinin geliştirdiği WW2 serisi ile birlikte etkileyici bir hikaye, kaliteli grafik yapıları ile oyun severleri tekrardan kendisine bağımlı hale getirmeyi planlıyor.

Betnano Bir süre önce düzenlenen ComicCon etkinliğinde CoD WW2 Zombi modunu tanıtan oyun geliştiricileri CoD tutkunlarının bu modun bağımlısı olabileceklerini dillendirmişlerdi. Önceki gün ise bu mod ile ilgili ilk resmi tanıtım fragmanı yayınlandı. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen CoD WW2 Nazi Zombi serisine yapımcıların oldukça önem verdiği kendisini belli ediyor.

Daha önce Zombi serisine David Tennant ve Eloodie Yung'ın katılacağı şirket tarafından açıklanmıştı. Yayınlanan resmi traileri dikkatlice izlediğimizde serinin içinde Viking dizisi ile ünlenen Katheryn Winnick'in de yer aldığı görüldü.

İşte Sledgehammer Games tarafından yayınlanan Call of Duty WW2 Nazi Zombi serisinin resmi fragmanı..CoD WW2 Zombi serisinin resmi fragmanını izlediğimizde oldukça heyecan verici sahnelere tanıklık edeceğimizi düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2017, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER