Call Of Duty: WW2 Büyük Değişiklikleri Duyuruyor

Call Of Duty: WW2 Büyük Değişiklikleri Duyuruyor

Call of Duty: World War II bu ayın başında satışa çıkarken, oldukça beğenilmesine rağmen tamamen sorunsuz değildi çünkü oyuncuların özellikle multiplayer kısmında epey başı ağrıdı. Bugün de geliştirici ekip Sledgehammer tarafından bir yazı yayınlanırken, destekleri için oyunu satın alanlara teşekkür edildi ve tüm sorunlara rağmen şimdiden ‘milyonlarca’ oyuncuya eriştiklerini belirttiler.

Sledgehammer Açıklama Yaptı


Sledgehammer, asıl önceliklerinin en iyi online tecrübeyi yaşatmak olduğunun altını çizerken, tam olarak o noktaya varamadıklarını fakat çalışmalarını sürdürdüklerini aktardı. Sledgehammer tarafından yapılan açıklamaya göre ekip olarak devamlı çalışıyorlar ve oyunu geliştirmek için vakit harcıyorlar.

Görünüşe göre firma şu anda ABD gibi bazı yerlerde dedicated sunucuları test ediyor ve neler yapabileceklerine bakıyorlar. Eğer ABD’deki sunucular sorunsuz olarak çalışmaya devam ederse, sonuçlar analiz edilecek ve buna göre de diğer bölgelere genişletilecek.

Konsollara Yama Geliyor, PC İçin de Yolda


Ayrıca oyuncuların sunucudan atılma sorununa da değinilirken, buna neyin sebep olduğunu da buldular. Hatta bu akşam PS4 ve Xbox One konsollarına sorunu çözecek bir yama da gelecek ve oyuncular sorunsuz şekilde multiplayer maçlara devam edebilecek.

Son olarak, Sledgehammer PC kullanıcılarına da hitap etti ve stüdyo olarak bütün geri bildirimleri dikkate aldıklarını dile getirdi. Call Of Duty: WW2 için PC güncellemesi de tamamlandı fakat her sorun tam olarak giderilene kadar yayınlanmayacak.
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk