Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Sürümü Gelebilir

Call Of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Sürümü Gelebilir

En çok oynanan birinci şahıs nişan türü aksiyon oyunlarından birisi olan ve bu alanda çıkarılan oyunların temel yapısına örnek oluşturan Call of Duty, yeni bir versiyonla ortaya çıktı. "No Russian" adlı bölümü ile büyük beğeni toplayan oyunu olan Modern Warfare 2 serisinin önümüzdeki günlerde yeni bir versiyonunun geleceğinin ilk sinyallerinin alındığını TeknoSayfa olarak ziyaretçilerimize bildirmek istiyoruz.

Amazon İtalya resmi sitesinde Play Station ve Xbox konsollarına uyumlu olarak iki adet Modern Warfare 2 Remastered ilanının açıldığı dikkat çekerken yayınlanan bu ilanların kısa süre içinde kaldırıldığı belirtildi.

Amazon'da listelenen ilanlarda dikkat çekici kısmın Remastered Megabahis sürümünün tek başına satılıyor olması idi. Bilindiği üzere daha önce oyunun geliştiricisi Activision tarafından Modern Warfare serisinin de Remastered sürümü geliştirilmiş ancak bu sürüm uzunca bir süre Infinite Warfare paketi ile birlikte satılmıştı. Haliyle Modern Warfare 2 serisinin tek başına ek pakete ihtiyaç kalmadan satışa çıkabileceğini görmek oldukça heyecan verici olarak değerlendiriliyor.

Listelenen Amazon ilanlarında Modern Warfare 2 Remastered versiyonunun Xbox One ve PS4 için 19 euro olarak fiyat belirlendiği gözlendi. Amazon listelerinde PC platformu listelenmese de eğer bir Remastered versiyonu çıkacaksa muhtemelen PC sürümünün de geleceği düşünülüyor.

CoD geliştiricisi Activision tarafından henüz oyunla ilgili resmi açıklama gelmedi. Ancak Amazon üzerinde satış sayfalarının oluşturulmuş olduğuna dikkat edersen muhtemelen çok uzun bir süre beklemeyeceğimizi düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 14:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER