Bu Serüven Pvp Serverler ile Devam Ediyor

Bu Serüven Pvp Serverler ile Devam Ediyor

Bu Serüven Pvp Serverler ile Devam Ediyor

Knight Online 2002 yılında demo sürümüyle oyun alemine giriş yapmış ve ilk mmorpg oyunlarından biri olmuştur. İlk olması sebebiyle henüz hiçbir şekilde bilgisayar oyunu bile oynamamış insanların dikkatini çekmiş ve kısa sürede tüm dünyada her kitleden binlerce oyuncuya ulaşmıştır. Üzerinden yaklaşık olarak 18 sene geçmesine rağmen aynı grafiklerde ve aynı oyun özelliklerinde oynanmaya devam edildiği görülmektedir. Günümüzde mevcut olan grafiği iyileştirilmiş ve içerik olarak bir hayli kapsamlı olan onlarca oyun olmasına rağmen oyuncuların çoğu tercihini Knight Online oyunundan yana kullanmaktadır.

Bu Serüven Pvp Serverler ile Devam Ediyor

Mevcut günlerde hala oynanmakta olan Knight Online oyuncuları tercihini Knight Online pvp oynamak yönünde kullanıyor. Pvp oyunları normal oyunlara göre daha basit olmasından dolayı tercih ediliyor. Oyunun eski olması sebebiyle yaş kitlesi bir hayli büyük olan Knight Online oyunu vakti kısıtlı oyuncular sebebiyle tercihleri pvp oyunlarından yana yapılmasını sağlıyor. Pvp oyunlarında daha az emekle oyunun cze gibi etkinlerine yani eğlenceli kısımlarına daha çabuk geçebilirsiniz.

Kocuce Halen Aktif

Yıllardır hizmet veren ko cuce pvp server tanıtım sitesi binlerce ziyaretçisiyle hala hizmet vermektedir. Buradan anlaşılıyor ki knight online oyuncuları hala pvp server oynamak istemektedir. Geçtiğimiz yıllarda steam üzerinden yeni bir yapılanmayla yayına geçen asıl knight online, pvp serverlerin oynanmasına engel olmamıştır. Hatta pk server ve light farm server olarak aynı anda iki sunucu barındıran bir oyun anlık olarak binlerce oyuncuya ev sahipliği yaptığı gibi farklı iki tür zorlukta da server imkanı sunmuştur. Bu durum pvp sektörünün ne kadar ciddiye alındığını göstermektedir.

(Kaynak: https://www.sultanwar.com)

Sultanwar – Knight Online Pvp

Sultanwar açmış olduğu knight online pvp serverler ile yaklaşık 7 senedir kasagame güvencesi altında hizmet vermektedir. Geçtiğimiz günlerde açmış olduğu Diriliş serveri anlık olarak binlerce oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Server türü light farm türünde olup kasmak isteyen yani oyunun pve kısımlarını özleyen oyunculara yönelik hazırlanmıştır. Seviye 1 den başlayıp 83. Seviyeye kadar devam edecek olan bu serüvende seviye 83’ e ulaşıldığında 83/10 seviyede de karakterinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Beş para etmez bir server vakit ayırıp bakmanızı tavsiye etmem

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Beş para etmez bir server vakit ayırıp bakmanızı tavsiye etmem.

SIRADAKİ HABER