Bu Hafta Çıkacak Olan En İyi Oyunlar (13-20 Kasım 2017)

Bu Hafta Çıkacak Olan En İyi Oyunlar (13-20 Kasım 2017)

Her Pazartesi günü oyun tutkunları yeni yapımları merakla beklerken, bu hafta hem PC, hem de konsollar için son derece başarılı isimler göze çarpıyor. Star Wars Battlefront II, Lego Marvel Superheroes 2, yeni Pokemon ve L.A. Noire epey dikkat çekiyor.

L.A. Noire – 14 Kasım 2017


Geçtiğimiz yıllarda çıkan ve büyük beğeni toplayan polisiye yapım L.A. Noire, şimdi de Nintendo’nun konsolu Switch’e çıkışını gerçekleştiriyor. Oyunun Switch sürümünde ana hikâyenin yanı sıra bütün DLC davaları da mevcut. Aynı zamanda özel hareketli ve dokunmatik kontroller de yer alıyor.

Star Wars Battlefront II – 17 Kasım 2017


Star Wars’un hangi 1xbet döneminde büyüdüğünüz fark etmeksizin, Battlefront 2 herkese hitap eden bir yapım. Bütün filmlerden haritalar, tanınan karakterler yer alırken aynı zamanda seride bu sefer tek kişilik senaryo modu da mevcut.

https://www.youtube.com/watch?v=Uvmx94cUVEY

Pokemon Ultra Sun / Ultra Moon – 17 Kasım 2017


Pokemon hiçbir zaman için popülaritesini kaybetmeyecek gibi duruyor ve yeni yapım da bunun kanıtı. Alola’ya geri döneceğimiz oyunda bizi epey sürpriz bekliyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim – 17 Kasım 2017


‘O da ne?’ diyebilirsiniz fakat kafa karışıklığını giderelim, Skyrim bu sefer Nintendo Switch’e geliyor. Zelda temalı zırhların yer aldığı ve Joy-Con kontrolcü destekli yeni Skyrim sürümünde hem asıl oyun, hem de şimdiye dek çıkmış bütün ek paketler mevcut.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER