Battle Chasers Oyunu Nintendo Switch Platformuna Ne Zaman Geliyor?

Battle Chasers Oyunu Nintendo Switch Platformuna Ne Zaman Geliyor?

Battle Chasers serisinin PS4, Xbox ve PC platformlarından sonra Nintendo için çıkış tarihi de belli oldu. Uzun süredir Nintendo Switch platformu için bekleyişte olan kullanıcılar için bir duyuru yapan Nintendo, Battle Chasers oyununun 15 Mayıs 2018 tarihinde Switch platformuna giriş yapacağını belirtti.

Bilindiği üzere 7 Ekim 2017 tarihinde Battle Chasers serisi PC başta olmak üzere PS4 ve Xbox One için satışa çıkmıştı. Büyük beğeni toplayan oyunun Switch platformuna neden giriş yapmadığı merak konusu olurken kullanıcılar güncelleme ile bu durumun düzeleceğini düşünüyordu. Pinbahis Sonunda beklenen oldu ve Battle Chasers'ın Nintendo Switch sürümünün dijital ve kutulu haliyle satışa sunulacağı ve fiyatın ise 39.99$ olarak belirlendiği açıklandı.Battle Chasers oyunu genel olarak klasik konsol oyunlarından esinlenilerek geliştirilmiş, dövüş ve zindan mekanikleri içeren ilginç bir rol yapma oyunu olarak biliniyor. Yapımda geniş bir dünya oyunculara sunulurken JRPG formatında sıra tabanlı savaş mekanikleri oldukça dikkat çekiyor.

Oyunun içinde yer alan zindanlar rastgele oluşturulurken bu zindanlarda birçok tuzakla birlikte gizem dolu anlar yaşayabilirsiniz. Artık Nintendo Switch kullanıcıları da bu oyunu kendi platformları üzerinden 15 Mayıs 2018 tarihinden itibaren sorunsuz olarak oynayabilecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER