Attack on Titan 2 PC'ye Geliyor

Attack on Titan 2 PC'ye Geliyor

KOEI Tecmo bugün bir duyuru yaparak Attack on Titan 2’nin resmen PC’ye geleceğini duyurdu. Kutlama amaçlı PC sürümü için yeni görseller de yayınlanırken, yeni oyun farklı özelliklere de sahip.

Daha önce konsollar için çıkan Attack on Titan 2’de geliştirilmiş Titan hareketlerine karşı hareket özgürlüğü sunulurken, yüksek hassasiyet olacak ve oyuncular çok yönlü hareket edebilecek. Bu sayede tam anlamıyla bir Titan savaşı tecrübesi yaşanacak.

Yeni Senaryo, Yeni Hareketler


Oyuncular yeni hareketlerini bu korkutucu Titanlara karşı denerken, aynı zamanda savaşın dışında da daha ileri RPG mekanikleri olacak ve farklı bakış açılarıyla, diğer karakterlerle ilişkiler güçlendirilebilecek. Yapımcı ekip KOEI Tecmo önümüzdeki hafta oyunun çıkış tarihini, senaryosunu ve eklenen yeni mekanikleri de duyuracak.

Attack on Titan 2 aslında Ağustos ayında duyurulmuştu ve PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Vita platformlarına geleceği açıklanmıştı. Çıkış tarihi henüz bilinmezken, 2018’in ilk ayları işaret edilmişti. Şu anda her ne kadar ayrıntılar epey kısıtlı olsa da, önümüzdeki dönemde yeni oyun hakkında farklı bilgiler edineceğimizi düşünüyoruz.

Attack on Titan 2 ve daha önce çıkan oyun, popüler TV anime serisinden ilham alınarak hazırlanmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=TS1UF1j_hcU
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk