Assassin's Creed'in Yeni Oyunu Bizleri Antik Yunan Dönemine Götürecek

Assassin's Creed'in Yeni Oyunu Bizleri Antik Yunan Dönemine Götürecek

Ubisoft’un sevilen oyun serilerinden olan Assassin’s Creed her yeni oyununda bizleri tarihin farklı bir atmosferinin içerisine sokuyor. Son oyunu olan Assassin’s Creed Origin oyununda bizleri Antik Mısır dönemine götürmüştü. Assassin’s Creed Origin oyunu sunduğu yeni oyun dinamikleri ve grafiklerle oyun severler tarafından keyifle oynanmaya devam etse de Ubisoft yeni bir Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalışmaya çoktan başladı.

Yeni Assassin's Creed Oyunu Antik Yunan'da Geçecek!


Tahminen 2019 yılında çıkacak olan Assassin’s Creed’in yeni oyununun Çin ya da Japonya’da geçeceği konuşulsa da son çıkan bilgilere göre Assassin’s Creed’in yeni oyunu bu iki yerde de geçmeyecek. Aktarılan bilgilere göre Assassin’s Creed’in yeni oyunu Antik Yunan dönemini konu alacak ve oyun severleri Antik Mottobet Yunan atmosferine dahil edecek.Ortaya atılan iddialara göre Assassin’s Creed’in son oyunu olan Assassin’s Creed Origin’de antik Yunan’da geçen bölümlerde olacaktı. Ubisoft sonrasında bu bölümleri oyundan çıkartarak 2019 yılında çıkacak yeni Assassin’s Creed oyununda kullanmak istedi.

Assassin’s Creed oyunu geliştiricilerinden olan Raphael Lacoste’nin geçtiğimiz yıllarda Yunanistan’da tatil yapması Assassin’s Creed’in yeni oyununun Yunanistan’da geçeceğinin en büyük ipuçlarından birisi olarak gösterildi.

2019 yılında tanıtılması beklenen Assassin’s Creed’in yeni oyununun PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanılabilecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER