Assassin's Creed IV Black Flag Bu Hafta Boyunca Ücretsiz!

Assassin's Creed IV Black Flag Bu Hafta Boyunca Ücretsiz!
Ubisoft'un ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Geçtiğimiz ay Watch Dogs oyununu ücretsiz olarak Play üzerinden kullanıcılara sunan firma geçen hafta ise World in Conflict oyununu ücretsiz olarak oyun tutkunlarına hediye etmişti. Ubisoft'un bu hafta yayınladığı ücretsiz oyun ise Assassin’s Creed IV Black Flag oldu.

11 Aralık - 18 Aralık tarihleri arasında sürekli sahip olacak şekilde ücretsiz olarak alabileceğiniz Assassin’s Creed IV Black Flag, Play üzerinden yayınlandı.

Oyunu alabilmeniz için öncelikle Ubisoft‘un platformu olan Uplay için bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Çünkü oyun Uplay hesabınıza gelecek. Aşağıdaki adresten siteye ulaşıp, ”Register For PC” yazısına tıklayıp Uplay hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Oyunu aldıktan sonra Uplay üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Serinin dördüncü oyunu  olarak da kabul edilen Assassin’s Creed Black Flag, 2013 yılında satışa çıkmıştı ve PC üzerinde bazı optimizasyon problemlerine sahipti. Tabii bugün 4 yıl sonrasındayız ve günümüz bilgisayarlarının herhangi bir performans sorunu yaşayacağını düşünümüyoruz. Dolayısıyla Assassin’s Creed Black Flag’i muhtemelen problemsiz oynayabileceksiniz.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2017, 21:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER