AirPods 2 için büyük iddia!

AirPods 2 için büyük iddia!
AirPods 2 hakkında uzun süredir söylentiler vardı. Bu söylentilerden en önemlisi ise Apple’ın sonbahar lansmanında AirPods’un yeni modelini bizlere tanıtmasıydı. Fakat lansmanda, bu kulaklıkların hiç sözü geçmedi.

Son raporlara göre ise yeni AirPods Bluetooth SIG tarafından onaylandı ve sertifikalandı. Genellikle bu sertifikalar ve raporlar ürünün kısa süre içerisinde çıkacağının habercisidir. Bu raporlarla birlikte birçok teknolojik gelişme hakkındaki sızıntılarıyla ünlü Ice Universe Apple AirPods 2’nin bu yıl sonuna kadar satışa sunulacağını tweetledi.

Kesin bir tarih belirtilmedi fakat yine iddialara göre bu ay sonunda kullanıcılar için duyurulacak AirPods 2 yeni sezon için planlanıyor gibi gözükmekte. Son olarak özellikleri hakkındaki sızıntılara göre; suya karşı dayanıklı yapısı, daha iyi bir pil ömrü, siri geliştirmeleri ve büyük ölçüde değiştirilmemiş tasarımıyla sunulması bekleniyor.

Apple’ın son dönemde fiyat yükseltme eğilimi göz önüne alındığında, biraz daha yüksek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak gibi gözüküyor. Peki sizce yeni AirPods ülkemizde rağbet görecek mi?
Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2018, 21:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER