59 TL Olan Oyun Steam Üzerinden Ücretsiz Olarak Yayımlandı!

59 TL Olan Oyun Steam Üzerinden Ücretsiz Olarak Yayımlandı!

Steam tarafından her hafta bir oyunun ücretsiz olarak oyun severlere sunulması neredeyse bir gelenek haline geldi. Bu haftaki oyunumuz Epic tarafından yayımlanan efsane oyun Unreal Gold oldu. Oyun dünyasının yaşayan efsaneleri arasında giren oyun Steam üzerinden %94 oranında bir beğeniye sahip. Birçok oyun sever tarafından beğenilerek oynanan oyunu ücretsiz olarak oynama şansına sizde sahip olabilirsiniz. FPS türündeki oyunların öncüsü olarak görülen oyun adeta yıllara meydan okuyor.

20 Yılı Geride Bıraktı!


Betgaranti src="https://www.teknosayfa.com/images/haberler/2018/05/unrealgold.0-1024x683.jpg" alt="unreal-gold" width="700" height="467" />

30 Mayıs’ta 20. Yaşını kutlayacak olan Unreal oyununun Gold versiyonu onlarca görevi ve birçok farklı silahı bünyesinde bulunduruyor. Her ne kadar grafik olarak oldukça günümüzün gerisinde kalsa da nostalji oyun severlerin mutlaka kütüphanesine eklemesi gerektiği oyunlardan bir tanesi olarak görünüyor.

Oyuna erişebilmek için bu linke tıkalayabilir 48 saat içinde Steam kütüphanenize ekleyerek oyuna tamamen sahip olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 07:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER