Overwatch Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Son yılların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Overwatch özel etkinlik kapsamında 25 – 28 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek!
Overwatch

Her ne kadar şu aralar oyun piyasası Battle Royal oyunlarının istilasına uğramış olsa da hala belli bir azınlık farklı oyun deneyimleri için yanıp tutuşuyor. Eğer sizlerde bu azınlıktan birisi iseniz veya daha önce ücretli olması sebebi ile oynama şansı yakalayamadığınız Overwatch oyununu yaklaşık 4 gün boyunca herhangi bir ücret vermeden oynayabilirsiniz. Oyunun piyasaya sürülmesinin yıl dönümü sebebi ile düzenlenen etkinlik kapsamında oyun kısa bir süre oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak!

Birçok Karakter, Harita ve Mod Açık Olacak!

Overwatch

Oyunu kısa bir süre oynayabilecek olsanız da oyun içerisindeki birçok karakter ve özellikler hafta sonu boyunca tüm oyunculara açık olarak sunulacak. Buda demek oluyor ki 18 harita ve 27 karakteri ücretsiz bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca birçok moda erişimde mümkün olacak. Playstation ve Xbox platformları üzerinden de oyunu oynayabilmeniz mümkün olacak.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir