OnePlus 6 Modelinin Çıkış Tarihi Sızdırıldı

OnePlus tarafından üzerinde çalışıldığı bilinen onePlus 6 modeli ile ilgili söylentiler artarken cihazın çıkış tarihi ile ilgili ilk görseller de ortaya çıkmış oldu.

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın gelecek amiral gemisi ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. OnePlus 6 modeli ile ilgili dedikodular her geçen gün artış gösterirken Çin kaynaklı bir görselin sızıntısıyla birlikte cihazın tanıtım tarihi ile ilgili bilgiler de elde edilmiş oldu.

OnePlus 6 modeli ile ilgili yayınlanan bir görsel incelendiğinde çok kısa süre içinde yeni bir amiral gemi modelini tercihlerimiz arasına alabileceğimizi söyleyebiliriz. Sızdırılan görsele göre OnePlus 6 modeli Mayıs ayında resmi olarak duyurulacak.

Bunun yanında bu modelin bir üst (plus) versiyonu sayılabilecek OnePlus 6T modelinin ise önümüzdeki sonbahar aylarında duyurulması bekleniyor.

one plus 6 çıkış tarihi

5 Mayıs tarihinde resmi olarak duyurulması beklenen OnePlus 6 tanıtım etkinliği Çin’in Shenzen kentinde düzenlenecek. Çin’in yerel saatiyle saat 14:00 gibi duyurulacak olan cihaz için heyecanlı bekleyiş nihayet son bulmuş olacak. Bu modelle ilgili daha önce yayınladığımız haberlerde cihazda yer alacak işlemcinin Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga seti olacağı ve son çıkan amiral gemi modelleri gibi OnePlus 6 modelinde de çentikli bir ekranın bulunacağını belirtelim.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir