OnePlus 6 Modelinin Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

2017 yılını piyasaya sürdüğü OnePlus 5 ve serisi ile oldukça başarılı geçiren Çinli firmanın 2018 yılından da beklentileri bir hayli fazla. Üzerinde çalıştığı OnePlus 6 modelini üst düzey özelliklerle geliştiren şirketin bu modeli duyuracağı tarihin de kısmi olarak netleştiği belirtildi.

OnePlus firmasının CEO’su Pete Lau tarafından yapılan açıklamalarda akıllı telefon dünyasına yeni bir trend getirecek olan OnePlus 6 modelinin önümüzdeki Haziran ayında piyasaya duyurulacağı belirtildi. 2018 Haziran tarihine kadar reklam konusunu hazırlamak ve bir GSM şirketi ile anlaşmak istediklerini belirten La, OnePlus 6 için doğru fırsat ve doğru zamanı bulduklarında denemekten mutlu olacaklarını duyurdu. Şirketin CEO’su tarafından yapılan açıklamalarda OnePlus 6 modelinin Qualcomm Snapdragon 845 işlemci seti ile geleceği de kesinleşmiş oldu.

Akıllı telefon pazarının hakim markalarından olan Samsung’un gelecek S9 modeli ile yarışacak olan OnePlus 6’nın rakibinden daha ucuz olacağı ve rakibi ile hemen hemen aynı özellikleri taşıyacağı düşünülüyor. Ayrıca bir diğer Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin ABD pazarına aktif olarak giriş yapmayacağı için OnePlus, şansını bir şekilde katlamış oldu.

OnePlus 6 modeli ile ilgili daha fazla ayrıntılı bilgi paylaşılmadı.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir