Mozilla Geleceğin İnternet Tarayıcısı Firefox Reality’yi İndirmeye Sundu

Mozilla geleceğin internet tarayıcısı olan Firefox Realty'yi indirmeye sundu.

Sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik teknolojileri her geçen gün gelişmeye ve geliştirilmeye devam ederken teknoloji şirketleri de bu gelişimin bir parçası olmak istiyor. Apple, Google, Samsung ve HTC gibi markalar yeni teknolojiler hakkında çalışmalarını hızlandırırken kar amacı gütmeyen şirketlerden birisi olan Mozilla yaptığı son açıklamada geleceğin internet tarayıcısını kullanıma sunduğunu açıkladı. 

Sanal gerçeklik teknolojisiyle uyumlu pek çok internet tarayıcısı kullanıcıların kullanımına sunulmuş durumda ancak Mozilla yeni ürünü Firefox Reality ile sanal gerçeklik teknolojisiyle arttırılmış gerçeklik teknolojisini birleştiriyor. Çapraz platform desteğine sahip olan Firefox Reality tüm cihazlar için kullanılabilecek. 

Şimdilik bu cihazlarda nasıl bir performans sunacağı bilinmeyen Firefox Reality’nin sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik teknolojilerini destekleyen cihazlarda kullanılması kullanıcıların bu cihazlara sahip olmasını hızlandırabilir. 

Mozilla’nın açıklamasına göre Firefox Reality çok kısa süre içerisinde kullanıcılarla buluşacak ve tüm kullanıcılar ücretsiz olarak indirebilecek. Henüz testlerin devam ettiği ve bazı hataların bulunduğu Firefox Reality tarayıcına dair yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir