Motorola Moto Z İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Yayınlanmaya Başladı

Motorola Moto Z modeli için Android Oreo güncellemesini Avrupa'da dağıtmaya başladı.
2K
GM 5 Plus D İçin Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nihayet Geldi

Motorola’nın sevilen akıllı telefon modellerinden birisi olan Moto Z için Android 8.0 Oreo güncellemesi yayınlanmaya başladı. 

Motorola’nın iki yıl önce satışa sunduğu ve kullanıcıların çok sevdiği Moto Z için Android 8.0 Oreo güncellemesinin gelip gelmeyeceği bilinmiyordu. Moto Z kullanıcıları Android 8.0 Oreo güncellemesini beklerken Motorola güncellemeyi yayınlamaya başlayarak kullanıcıların isteğini yerine getirmiş oldu. 

Akıllı telefon üreticileri geçtiğimiz yıllarda Android güncellemelerini akıllı telefon modellerine sunmamakta kararlıydı. Sadece belli başlı modellere gelen güncellemeler kullanıcıların tepkisinin yükselmesine neden olurken son zamanlarda yeni Android güncellemelerini akıllı telefonlara sunma eğiliminde olmuşlardı. Bu üreticilerden birisi olan Motorola iki yıl önce tanıttığı Moto Z modeli için Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınlamaya başladı. 

Geçtiğimiz aylarda Brezilya’da bulunan Moto Z modellerine Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınlamaya başlayan Motorola’nın Android 8.0 Oreo güncellemesini Avrupa’da da yayınlamaya başladı. Avrupa’da bulunan tüm Moto Z kullanıcılarına birkaç hafta içinde gelecek olan olan Android 8.0 Oreo güncellemesini cihazınıza yüklemeden önce şarjınızın yüzde 50’den fazla olmasına dikkat edin. 

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir