Moto Z2 Force Edition Resmi Olarak Tanıtıldı

Motorola, akıllı telefon modellerini bir bir piyasaya sürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay tanıtımı yapılan Moto Z2 Play modelinden sonra Z2 ailesine yeni bir üye daha katıldı. Özellikle Moto Mods adı verilen aksesuarlarıyla ilgi odağı olması beklenen Moto Z2 Force Edition modeli üst düzey donanım özellikleri ile amiral gemisi konumuna yükseldi.

Moto Z2 Force Edition Genel Özellikleri

Motorola’nın yeni amiral gemisi olan Moto Z2 Force Edition, 5.5 inç boyutunda Quad HD çözünürlükte ekran bulundururken cihazın ekranı ShatterShield teknolojisi (darbelere dirençli) olan POLED özelliği bulunuyor. Z2 Force Edition modelinin kasası da 7000 serisi alüminyum özellikte üretilmiş.

12 MP arka, 5 MP ise ön selfie kamerası bulunan cihaz gücünü Qualcomm’un üst sınıf işlemcisi Snapdragon 835 yonga setinden alacak.

microSD ile arttırılabilir 64 GB dahili depolama alanı bulunan Moto Z2 Force Edition modelinin 4 GB RAM desteği bulunuyor.

2730 mAh kapasitesinde orta sınıf batarya içeren ürün öncelikle ABD merkezli satışa çıktıktan bir süre sonra Avrupa pazarına da giriş yapacak.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir